Skip to main content
Dodaj do ulubionych
Numer GG 16811
GG 16811

Kontakt Przez GG lub „Zapytaj autora” ↓

  • ID: 1173
  • Wyświetlono: 633
  • Dodano: 2024-05-27 06:48:49

Działka ROD

29 000

Opis ogłoszenia

Sprzedam Działkę ROD - znajdującą się na terenie ogrodów im. E. Gierczak w Koszalinie (sektor C).


Działka jest o pow. 350 m2 posiada dojazd oraz miejsce parkingowe przy samej działce.

Na działce jest drewniany, dwuletni domek (altanka) o pow. 12 m2, docieplony od środka 5-cm wełną mineralną, oraz rozprowadzoną pod boazerią nową instalacją elektryczną.

Altanka postawiona jest na specjalne przygotowanym podłożu (geowłóknina, kotwy, siatka osłaniająca). W środku ściany pokryte boazerią, na podłodze panele.

Poza altanką jest też porządna szopa na narzędzia, zbudowana wg własnego projektu i zgodnie z potrzebami - w szopie są dwa regały, zostają też: kosiarka spalinowa NAC, kosa spalinowa z różnymi końcówkami jak np. nożyce do żywopłotu, wąż ogrodowy bardzo długi (starcza na całą działkę) i wiele innych narzędzi.

Na działce znajduje się też kompostownik, oraz mała szopka na drewno. Na domku i szopie założone są rynny a deszczówka spływa do dwóch beczek.

W domku zostaje rozkładana kanapa, stół, krzesła, oświetlenie solarne z pilotem, butla gazowa wraz z palnikiem. Wzdłuż jednej ze ścian na całej długości jest blat a pod spodem zamykana szafka z półkami (widać na zdjęciu).

Na zewnątrz oświetlenie solarne przed domkiem i przed szopą.

Bez przeszkód przez całe lato można na działce spać.

Bardzo dogodny dojazd pod samą działkę. Teren ogrodów jest ogrodzony, bramki zamykane na kłódki, co sprawia że jest bezpiecznie.

Nasadzenia to:

  • borówka amerykańska (kilkanaście krzewów),
  • dwu-trzyletnie krzewy agrestu, porzeczki czerwonej i czarnej. aronia,
  • truskawki, poziomki, maliny, rabarbar,
  • wiśnie, gruszki, jabłoń.

Na działce jest również wiele roślin ozdobnych (np. wierzba Japońska, wiśnia ozdobna, klon jawor, laurowiśnia, Miskant chiński), bluszcze, jaśmin pachnący (mało spotykany), niewielki skalniak - nie da się wszystkiego wypisać.

Dla zainteresowanych mogę przesłać więcej zdjęć.

Zapraszam.

Lokalizacja

Koszalin