Skip to main content
Dodaj do ulubionych
Numer GG 16824
GG 16824

  • ID: 173
  • Wyświetlono: 188
  • Dodano: 2024-01-29 09:21:09

Klimatyzer MALTEC KLA-375KWA

149,00

Opis ogłoszenia

Wielofunkcyjny klimatyzer o wysokiej wydajności i mocy. Posiada funkcje chłodzenia, nawilżania, oczyszczania i wentylacji które czynią go doskonałym zakupem do każdej przestrzeni biurowej, jak również do pomieszczeń domowych.


Użytkownik może wybierać z pośród 3 prędkości nawiewu. Klimatyzer ma wbudowany 4,5 l zbiornik na wodę. Dla wygody do zestawu dołączany jest pilot pozwalający na zdalne sterowanie klimatyzerem. Urządzenie może również zostać ustawione na konkretny czas pracy, dzięki wbudowanemu timerowi.


Prędkość nawiewu to 480m3/h dzięki czemu powietrze w pomieszczeniu jest stale schładzane i oczyszczane. 3 prędkości nawiewu z max na low pozwalają na dostosowanie do własnych potrzeb.


Specjalny filtr oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń, dzięki czemu możemy cieszyć się świeżym powietrzem wolnym od drobnoustrojów.


Posiada ruchome płaty, które wprowadzają wydmuchiwane powietrze w oscylację, dzięki czemu możliwe jest schładzanie temperatury w całym pomieszczeniu.


Wyposażony w 4,5l zbiornik na wodę i kostki lodu/wkłady mrożące. Może jednocześnie nawilżać powietrze jak i je schładzać.


Timer pozwala na ustawienie wyłączenia urządzenia po odpowiadającym nam czasie. 2 tryby pracy "Nature" i "Sleep" przystosowane do pracy w określonych warunkach.


Pilot zdalnego sterowania nieoceniona pomoc, gdy podczas upałów nie chce się wstawać z miejsca.


Wszystkie elementy są zabezpieczone specjalnymi zasuwkami, dzięki czemu podczas pracy urządzenia nic nie rozlewa się ani nie odpada.


Dwa wkłady mrożące, umożliwiają utrzymanie temperatury wody w zbiorniku na poziomie 8 st. Celsjusza na około 4 godziny.

Lokalizacja

Koszalin