Skip to main content
Dodaj do ulubionych
Numer telefonu 88..........pokaż
Numer GG 77647223
nr tel. 889-544-132

  • ID: 897
  • Wyświetlono: 11
  • Dodano: 2024-02-12 15:28:54

Uchwyt wiertarski zaciskowy z kluczykiem + adapter SDS + 1,5 - 13 mm

18,99

Opis ogłoszenia

Uniwersalny uchwyt wiertarski zaciskowy z kluczykiem i adapterem Uchwyt wiertarski zaciskowy z kluczykiem + adapter SDS+ 1,5-13 mm - JOBIextra X8401

Oto niezastąpiony zestaw uchwytu wiertarskiego zaciskowego z kluczykiem i adapterem SDS+ marki JOBIextra, który pozwoli Ci na jeszcze większą elastyczność podczas prac wiertarskich. Idealny zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

Wszechstronność i kompatybilność

Uchwyt wiertarski X8401 umożliwia mocowanie na trzpieniu wiertarskim, dzięki czemu jest kompatybilny z wiertarkami ręcznymi oraz stojakowymi. W zestawie znajduje się kluczyk do zaciskania i demontażu elementów roboczych oraz adapter SDS+ do głowicy 1/2", co pozwala na umieszczenie zaciskowego uchwytu wiertarskiego w młotowiertarkach z mocowaniem SDS+.

Stabilność i niezawodność

Zaciskanie za pomocą kluczyka gwarantuje stabilne umieszczenie narzędzia w szczękach uchwytu, co przekłada się na precyzyjną i bezpieczną pracę. Ponadto uchwyt pozwala na pracę z prawymi i lewymi obrotami, zwiększając jego funkcjonalność.

Parametry techniczne ✅Marka - JOBIextra
✅Kod produktu - X8401
✅Zakres mocowanych wierteł: 1,5 - 13 mm
 
Skład zestawu:
  • Wymienny uchwyt wiertarski zaciskowy zębaty
  • kluczyk
  • adapter SDS+ do głowicy 1/2"

Cena brutto za 1 sztukę.

Gwarancja : 24 miesiące

Wystawiamy Paragony/Faktury Vat

System gwarancji Door to door. W razie problemów z urządzeniem wystarczy zadzwonić do serwisu nr. telefonu na dowodzie zakupu, a następnego dnia zawita do Was kurier po uszkodzone urządzenie i to wszystko na koszt firmy Gliw.

Lokalizacja

Hurtownia Narzedzi Gliw